Bal na 200 Par [6 II 2016]​


Tegoroczny Bal Duszpasterstw Akademickich odbył się w ostatnią sobotę karnawału w głównej sali gmachu tzw. NOTu. Studencka brać, związana z duszpasterstwami akademickimi Wrocławia, po raz kolejny zebrała się by wspólnie świętować bez alkoholu do białego rana.

Tematem przewodnim balu była saga "Gwiezdne wojny", która zachęciła wielu z uczestników do przygotowania strojów nie z tej galaktyki! Obok wizytowych garniturów i pięknych balowych sukni, w strojach dominowały prawdziwie kosmiczne akcenty, a na parkiecie i przy stolikach można było spotkać wielu bohaterów ze srebrnego ekranu uzbrojonych w miecze świetlne i potężną dawkę pozytywnej energii.

Całe przedsięwzięcie rozpoczęła Msza św. w kościele pw. św. Wojciecha przy pl. Dominikańskim o godz. 19:00 po której studenci udali się na oficjalne rozpoczęcie zabawy. Tego wieczoru nawet jasna i ciemna strona mocy połączyły siły, aby stworzyć wyjątkowy klimat i niezapomniane chwilę w odległej galaktyce. Dowództwo za sterami statku muzycznego objęli Wodzireje Freak Frak, którzy dbając atrakcje, przygotowali także wiele kosmicznych konkursów. W przerwach między muzycznymi podróżami po galaktyce, a zdobywaniem parkietu Mocy, można było odpoczywać przy stołach zastawionych pysznym jedzonkiem, przyniesionym przez uczestników wprost z kosmicznych szlaków targowych.

Oczywiście, na tej wielkiej wyprawie w poszukiwaniu dobrej strony Mocy, nie mogło zabraknąć zwartej i gotowej do tanecznych zadań specjalnych ekipy wojowników z statku kosmicznego DA Stygmatyk  :)

Zabawa trwała aż do 4 rano. Zapraszamy na kolejną edycję Balu!