AktualnościOjciec Pio Apostołem Bożego Miłosierdzia

Rekolekcje wielkopostne dla studentów i młodzieży pracującej - zaprasza Duszpasterstwo Akademickie "Stygmatyk". Temat rekolekcji: "Ojciec Pio Apostołem Bożego Miłosierdzia"

W rekolekcje tym roku odbędą się w dniach 17 - 19 marca (od niedzieli do wtorku). Poprowadzi je o. Roman Rusek, kapucyn z Krakowa, Krajowy Asystent Grup Modlitwy Ojca Pio.

Plan rekolekcji:

Niedziela 17 marca, godz. 21:00 - Msza Święta i konferencja (nauka rekolekcyjna)

Poniedziałek 18 marca, godz. 20:00 - Konferencja

Wtorek 19 marca, godz. 20:00 - Konferencja

link do wydarzenia na fbWigilia Stygmatykowa 2018

W czwartek (13.12) zapraszamy wszystkich na Stygmatykową Wigilię :) Przygotowania zaczną się po 19, a wieczerza o 20. Zachęcamy by każdy na miarę swoich możliwości przyniósł coś na wigilijny stół.
Zapraszamy tych, co pojawiają się u nas często, tych których nie było od dawien dawna oraz wszystkich, którzy mają ochotę spędzić z nami ten zimowy, adwentowy wieczór.

Dni na dobry początek 2018


  Duszpasterstwo Akademickie Stygmatyk zaprasza wszystkich studentów do wspólnego rozpoczęcia nowego roku akademickiego!
Warto powierzyć Bogu zbliżające się trudy nauki oraz życiowe wybory.

Plan najbliższych spotkań:
🚩Niedziela, 30 września, godzina 21, kościół główny
Pierwsza w nowym roku Msza Akademicka. Warto zająć miejsca pod ołtarzem z prawej strony nawy kościoła - tam nas znajdziesz :) Próba scholi odbędzie się o godzinie 19.
🚩Czwartek, 4 października, godzina 19, salka Stygmatyka
Spotkanie rozpoczniemy wspólnotową Mszą Świętą. Następnie zjemy wspólną agapę. Jeśli masz jakiś talent kulinarny lub cukierniczy będzie to okazja do pochwalenia się :) Poza tym przedstawimy w pigułce działalność naszego DA.

Link do wydarzenia na Facebook

Do zobaczenia!Biały, Biały, jeszcze raz Biały Dunajec

XXXV Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu zbliża się wielkimi krokami! Jeśli jeszcze się nie zapisałeś/aś to zapisy last minute są jeszcze możliwe. MAMY WOLNE MIEJSCA :) :) :)
W razie problemów skorzystaj z pomocy przygotowanej przez Chatę DA Stygmatyk.
Pierwszy raz słyszysz o obozie? Warto poczytać informacje na stronie bialydunajec.org Nie zmarnuj szansy na przeżycie przygody życia!

Link do zapisów :  https://zapisy.bialydunajec.org/Tradycyjne spotkanie przy grillu na zakończenie roku akademickiego

Naszym ostatnim oficjalnym spotkaniem w DA kończącym rok akademicki 2017/2018 (tak, nam też to szybko zleciało) będzie Stygmatykowy GRILL, który odbędzie się 21.06 (CZWARTEK)! :) Zbiórka około godziny 18:30 koło naszej salki. Będzie dużo jedzonka i zabawy !

Serdecznie Wszystkich zapraszamy, także osoby, które działały kiedyś u nas w DA bądź bywały z nami na wszelakich wyjazdach :)