AktualnościKatechezy dla narzeczonych


Zapraszamy Wszystkich narzeczonych do uczestnictwa w kursie przedmałżeńskim, który może pomóc w owocniejszym przeżywaniu narzeczeństwa. Koordynatorem programu jest obecny duszpasterz DA STYGMATYK Tomasz Grabiec OFM, który od wielu lat prowadzi katechezy dla narzeczonych.

Więcej info: pomagamyinnym.plZmiany

Serdecznie witamy w naszym gronie nowego duszpasterza - Ojca Tomasza Grabca OFMCap, pseudonim Padre.

Tak mówi o sobie:

"Moje motto życiowe to: losem człowieka jest człowiek. Ta myśl jest ważna dla mnie i obecna jest w tym co robię. W życiu prywatnym i zakonnym robiłem wiele rzeczy, które wpływają na moje rozumienie świata: pracowałem w szkole, w areszcie śledczym, w MSZ... Lubię chodzić po górach, podróżować po świecie, a od ponad 10 lat pasjonuje mnie Ziemia Święta, gdzie mam okazję bywać jako pilot i przewodnik. Prowadzę katechezy przedmałżeńskie i ten obszar posługi duszpasterskiej ma dla mnie priorytetowe znaczenie w sensie praktycznym oraz naukowym.” 

Obóz w Białym Dunajcu 2019

DA Stygmatyk to duszpasterstwo akademickie działające przy zakonie Kapucynów (ul.Sudecka). Stygmatyk to rodzinna atmosfera, wspaniali ludzie i owocnie spędzony czas - z nami do różańca i do tańca

Chcesz nas poznać? Zapraszamy do naszej chaty na Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu!

Link do zapisów


Pożegnanie Ojca Zygmunta

W ostatni czwartek spotkaliśmy się aby powspominać czas spędzony wspólnie z Naszym Duszpasterzem oraz podziękować Ojcu Zygmnutowi Wantuchowi za wspólnie spędzone 5 lat w Stygmatyku.
Pamiętajmy również o modlitwie za pomyślną służbę Bogu w nowej parafii.
Ojciec Pio Apostołem Bożego Miłosierdzia

Rekolekcje wielkopostne dla studentów i młodzieży pracującej - zaprasza Duszpasterstwo Akademickie "Stygmatyk". Temat rekolekcji: "Ojciec Pio Apostołem Bożego Miłosierdzia"

W rekolekcje tym roku odbędą się w dniach 17 - 19 marca (od niedzieli do wtorku). Poprowadzi je o. Roman Rusek, kapucyn z Krakowa, Krajowy Asystent Grup Modlitwy Ojca Pio.

Plan rekolekcji:

Niedziela 17 marca, godz. 21:00 - Msza Święta i konferencja (nauka rekolekcyjna)

Poniedziałek 18 marca, godz. 20:00 - Konferencja

Wtorek 19 marca, godz. 20:00 - Konferencja

link do wydarzenia na fb