AktualnościBiały, Biały, jeszcze raz Biały Dunajec

XXXV Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich w Białym Dunajcu zbliża się wielkimi krokami! Jeśli jeszcze się nie zapisałeś/aś to zapisy last minute są jeszcze możliwe. MAMY WOLNE MIEJSCA :) :) :)
W razie problemów skorzystaj z pomocy przygotowanej przez Chatę DA Stygmatyk.
Pierwszy raz słyszysz o obozie? Warto poczytać informacje na stronie bialydunajec.org Nie zmarnuj szansy na przeżycie przygody życia!

Link do zapisów :  https://zapisy.bialydunajec.org/Tradycyjne spotkanie przy grillu na zakończenie roku akademickiego

Naszym ostatnim oficjalnym spotkaniem w DA kończącym rok akademicki 2017/2018 (tak, nam też to szybko zleciało) będzie Stygmatykowy GRILL, który odbędzie się 21.06 (CZWARTEK)! :) Zbiórka około godziny 18:30 koło naszej salki. Będzie dużo jedzonka i zabawy !

Serdecznie Wszystkich zapraszamy, także osoby, które działały kiedyś u nas w DA bądź bywały z nami na wszelakich wyjazdach :)


Wielkanoc 2018

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Wam pokoju, dużo radości, odpoczynku w gronie rodzinnym.
Cieszmy się, bo Pan zwyciężył śmierć i będziemy żyć na wieki, Alleluja!Rekolekcje dla Ciekawskich

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i młodzież pracującą na rekolekcje wielkopostne pod hasłem: "Rekolekcje dla ciekawskich", które poprowadzi Brat Adam Sroka OFMCap.
Plan rekolekcji:
- 25.02 nauki rekolekcyjne podczas Akademickiej Mszy Świętej o godzinie 21,
-26.02 nauki o godzinie 20 oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu,
-27.02 nauki o godzinie 20.

Warto również śledzić nasze wydarzenie na FB


Coraz bliżej Święta ....

Za nami Stygmatykowa Wigilia Dziękujemy wszystkim za ten radośnie spędzony czas, ciepłe, serdeczne życzenia i wspólne kolędowanie. 🎶
Natomiast z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia życzmy sobie i innym pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego, pokoju serca. Aby nadchodzący nowy rok przyniósł nam jak najwięcej łask Bożych i byśmy doświadczali mocy Bożej każdego dnia.
Wesołych Świąt i do zobaczenia!